DARMOWA DOSTAWA NA TERENIE NIEPOŁOMIC (+ okolice) -przy zamówienieu na kwotę 149 zł

Brak produktów w koszyku.

Torty na Komunię

Wyświetlanie 1–16 z 40 wyników

Celebrowaniu ważnych wydarzeń w gronie najbliższych osób zazwyczaj towarzyszy tort. Nic w tym dziwnego, bo jedzenie ciasta nazywanego królem deserów często bywa kulminacyjnym punktem wydarzenia. Ponieważ Pierwsza Komunia Święta należy do najważniejszych uroczystości w życiu wielu rodzin, trudno byłoby sobie ją wyobrazić bez wyjątkowego tortu.

Cukiernia Iwona od lat tworzy najpiękniejsze i wykonane z najwyższej jakości składników torty na Pierwszą Komunię Świętą. Oferujemy, zarówno klasyczne wzory typu książka, jak i modne dripy. W naszym katalogu znajdują się wzory uniwersalne oraz dedykowane dla dziewczynki i dla chłopca. Co równie ważne, nasze torty zachwycają doskonałym smakiem i perfekcyjnym wykonaniem. Zobacz, jakie torty komunijne przygotowaliśmy i wybierz ten, który sprawi, że wyjątkowy dzień Twojego dziecka będzie niezapomniany.

Co wyróżnia torty na komunię?

Komunia Święta jest wydarzeniem bogatym w symbolikę oraz mającym ustaloną oprawę. W tym dniu dominuje kolor biały, złoty, ale także motywy roślinne i kwiatowe. Całość ma charakter uroczysty, godny, a jednocześnie skromny. Nastrój tego dnia i jego wyjątkowość odzwierciedla się w dekoracjach i wyglądzie tortów komunijnych.

Jeśli chodzi o kremy i masy – stosuje się głównie te w kolorze białym, a dodatki i figurki w złotym kolorze często przywodzą na myśl symbole religijne (kielichy, hostie). Torty mogą być okrągłe, prostokątne, piętrowe, bardziej lub mniej tradycyjne w formie. Oczywiście torty na zamówienie są zazwyczaj personalizowane i dlatego mogą zawierać dodatkowe elementy różowe, granatowe czy błękitne, by nawiązywały do ulubionej kolorystyki dziecka.

Torty komunijne – nasza oferta

Od blisko 30 lat dostarczmy na Wasze stoły słodkości tworzone w oparciu o sprawdzone receptury, bazujące na najwyższej jakości składnikach. Takie też są nasze torty na Pierwszą Komunię Świętą. Nasza propozycja obejmuje, zarówno tradycyjne wzory tortów komunijnych, jak i modne w danym roku. Oto, co mamy w aktualnym katalogu:

  • torty typu książka – dostępny w kilku wariantach tort książka to nasz komunijny bestseller od lat – nawiązujący kształtem do Biblii tort prezentuje się wyjątkowo okazale i jednoznacznie kojarzy się z tym ważnym wydarzeniem,
  • torty okrągłe – z opłatkiem, obłożone masą cukrową, obłożone śmietankowym kremem (naked),
  • torty piętrowe – w wersji okrągłej, kwadratowej i mieszanej.

Każdy tort jest personalizowany pod kątem smaku – do wyboru jest aż kilkanaście różnych wariantów – oraz pod kątem wielkości i dekoracji. Jeśli chodzi o dekoracje, stosujemy złote lub kolorowe figurki, napisy, żywe kwiaty i rośliny, opłatki i toppery. Uroczystego charakteru deserowi z pewnością dodadzą misterne pikowania, drobne perełki lub delikatna koronka, którymi to możemy przyozdobić ciasto.

Na życzenie możemy również wykonać inny, dowolny tort, jeśli w naszym katalogu nie znalazłeś dokładnie tego, czego szukasz. Skontaktuj się z nami, a zrealizujemy Twój pomysł.

Torty komunijne dla dziewczynki

Aby podkreślić indywidualny charakter tortu możemy zastosować w nim ulubioną charakterystykę i motywy dziecka. Jeśli chodzi o torty na Pierwszą Komunię Świętą dla dziewczynek, proponujemy elementy w kolorze różowym bądź innym pastelowym. Popularne dekoracje to kokardy, różyczki lub fotografie dziecka na opłatku.

Torty komunijne dla chłopca

Jeśli chodzi o torty na komunię dla chłopców, proponujemy rozmaite dekoracje w kolorze błękitu bądź granatu. Rodzice chłopców często wybierają również wersję ze zdjęciem drukowanym na opłatku.

Torty komunia – jak zamawiać?

Zamawianie tortów komunijnych jest niezwykle proste. Tort możesz zamówić online, korzystając z prostego konfiguratora. Przy każdym wzorze można zaznaczyć wybraną liczbę porcji, określić smak i dodać uwagi (np. imię dziecka). Po wybraniu wszystkich opcji ukaże się całkowita cena oraz szczegóły zamówienia. Poprzez stronę internetową opłacisz tort i uzgodnisz datę oraz miejsce odbioru.

Cena tortu komunijnego – ile kosztuje tort na I Komunię Św.?

Ceny tortów komunijnych są uzależnione od:

  • wielkości (liczby porcji),
  • smaku – większość smaków w naszej ofercie jest dostępna bez dopłat, wybrane smaki premium są dodatkowo płatne,
  • rodzaju dekoracji.

Co ważne, cena ukazana na stronie internetowej jest całkowitą kwotą do zapłaty za wypiek. Zatem każdy ma możliwość poznania ostatecznego kosztu zamówienia przez jego sfinalizowaniem oraz doboru wypieku do własnych możliwości i potrzeb.

Piękne torty komunijne – Cukiernia Iwona

Nasza cukiernia specjalizuje się w przygotowywaniu tortów komunijnych. Łączymy 30-letnie doświadczenie w cukiernictwie z nowoczesnymi technikami, by dostarczać wypieki zachwycające wykonaniem i smakiem. Liczą się dla nas nasi Klienci, zarówno Ci stali, jak i nowi, dlatego z myślą o nich tworzymy ofertę, która zaspokoi różne potrzeby.

Z przyjemnością wykonamy dla Was również inne słodycze na dzień Pierwszej Komunii. Słodki stół możemy uzupełnić o cupcake’y, ciastka bankietowe czy deserowe shoty utrzymane w stylistyce pasującej do tortu.

W razie jakichkolwiek pytań związanych z zamawianiem tortów i słodyczy komunijnych, zapraszamy do kontaktu.

Kraków, Niepołomice, Wieliczka