DARMOWA DOSTAWA NA TERENIE NIEPOŁOMIC (+ okolice) -przy zamówienieu na kwotę 149 zł

Brak produktów w koszyku.

Słodki Stół

Wyświetlanie wszystkich wyników: 14

SŁODKI STÓŁ – SŁODKI BUFET – SŁODKI KĄCIK

Kompleksowa oferta Cukierni Iwona uwzględnia przygotowanie słodkiego stołu na wesela oraz inne przyjęcia okolicznościowe. Realizujemy marzenia naszych klientów, wypełniając stoły słodkościami, takimi jak: cake popsy, cupcakes, owocowe shoty, ciasta bankietowe, monoporcje deserów i inne – zgodnie z Twoim życzeniem. Nasza oferta jest elastyczna i uwzględnia potrzeby oraz oczekiwania klientów. Ilości i rodzaje produktów, które wypełnią słodki stół, są uzgadniane indywidualnie.

Zapewnij zaproszonym osobom najsłodsze wspomnienia z przyjęcia i zamów słodki stół! Kraków oraz okolice mogą liczyć na darmowy dowóz słodkości pod wskazany adres.

Słodki stół – produkty

Przygotowany przez nas słodki stół to gwarancja precyzji wykonania ciast i ciasteczek oraz zachwycający smak wyrobów. Jesteśmy w stanie wykonać rozmaite produkty w tej samej kolorystyce lub tematyce. Dysponujemy naczyniami do ekspozycji słodyczy na wynajem, jesteśmy również w stanie zapewnić osobę, która zaaranżuje całość tak, by wywarła, jak najlepsze wrażenie na gościach.

Na słodkim stole mogą znaleźć się Twoje ulubione ciasta, ciastka bankietowe takie jak:

 • desery w kubeczkach – shoty – finger foods,
 • monoporcje (musy czekoladowe i owocowe),
 • cakepopsy (lizaki z ciasta czekoladowego),
 • makaroniki francuskie,
 • cupcakes (małe babeczki z ciasta biszkoptowego),
 • bankietówki (desery musowe),
 • mini pavlowa,
 • pâte à choux (ptysie z kruszonką),
 • rurki z kremem,
 • brownie z malinami,
 • babeczki koktajlowe,
 • ciasteczka kruche,
 • bezy kolorowe.

Słodki stół Kraków – zasady rezerwacji

O rezerwacji słodkiego stołu warto pomyśleć odpowiednio wcześniej. Zazwyczaj oczekujemy złożenia zamówienia z co najmniej miesięcznym wyprzedzeniem, chociaż zdarzają się rezerwacje pół roku, a nawet rok przed planowaną uroczystością. W wyjątkowych sytuacjach, gdy dysponujemy wolnymi terminami, możemy zgodzić się na przyjęcie zamówienia z dwutygodniowym wyprzedzeniem, dlatego warto skontaktować się z nami i podpytać o konkretne daty.

Słodki stół Kraków – ile kosztuje?

Każdy słodki stół przygotowujemy według osobistych preferencji naszych klientów, dlatego cenę za jego przygotowanie jesteśmy w stanie określić dopiero po uzgodnieniu wszelkich szczegółów. Istnieje również możliwość wypożyczenia naczyń za kaucję umowną (w zależności od ilości naczyń 200-500 zł) oraz wynajęcie dekoratora, który w profesjonalny sposób zaaranżuje Twój słodki stół. W tym przypadku cena również ustalana jest indywidualnie.

Słodki stół Kraków – cukiernia Iwona

Wypieki, które znajdą się na słodkim stole, wykonane są z najwyższej jakości produktów, dlatego masz pewność, że oferujesz gościom wszystko to, co najlepsze. Ponadto dbałość o każdy detal słodkiego stołu sprawia, że cieszy on nie tylko podniebienia gości, ale również oczy. Wszystkie zamówione słodkości dowozimy pod wskazany adres specjalistycznym autem z chłodnią, dlatego można być spokojnym o ich bezpieczeństwo. Mamy nadzieję, że nie masz już wątpliwości, że jeśli słodki stół Kraków – to tylko z cukierni Iwona!

Kraków, Niepołomice, Wieliczka